Wizerunek płytki drukowanej elektroniki aparatu fotograficznego
Opto-Technika, naprawa aparatów fotograficznych i kamer video

Koronawirus - Informacja o pracy serwisu Opto-Technika

Koronawirus - Opto-Technika

Koronawirus

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i sytuacją nadzwyczajną, informujemy, że ze względu na Wasze i nasze zdrowie oraz życie, punkt obsługi zostanie zamknięty od dnia 16.03.2020 - do odwołania. Serwis będzie pracował w trybie dyżurów.

Jednocześnie informujemy, że na ten moment sprzęt w dalszym ciągu można do nas przysyłać. Nie będzie możliwości dostarczania i odbioru OSOBISTEGO. Możliwa będzie wyłącznie wysyłka w obydwie strony.

Sprzęty, które zostały osobiście dostarczone do serwisu na kosztorys przed 16.03.2020, po zakończeniu zlecenia, zostaną do Państwa wysłane przesyłką kurierską na koszt serwisu. Od dnia 16.03.2020 do wszystkich nowych zleceń będzie doliczany koszt wysyłki powrotnej. Wysyłka w stronę serwisu jest bezpłatna ( wszelkie informacje na naszej stronie » Wysyłka Aparatu Fotograficznego do serwisu ).

Przepraszamy za zaistniałą sytuacje i prosimy o wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 226220619 lub mail [email protected] (w godzinach pracy serwisu).

Sytuacja jest dynamiczna, w razie jakichkolwiek zmian, poinformujemy w kolejnych komunikatach.

W miarę możliwości prosimy o pozostanie w domach, koronawirus nie wybiera! 👑🦠