Serwis Aparatów Fotograficznych

Opto-Technika

Firma Opto-Technika jest niezależnym serwisem pogwarancyjnym sprzętu foto i video. Naprawami zajmujemy się od 2003 roku. Naszą kadrę stanowią absolwenci kierunków technicznych Wojskowej Akademii Technicznej oraz Politechniki Warszawskiej. Ludzie ci są wysokiej klasy specjalistami od napraw sprzętu profesjonalnego jak i konsumenckiego. Łącząc naszą wiedzę z zakresu elektroniki oraz doświadczenie, oferujemy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wyróżniamy się tym, że sami również jesteśmy pasjonatami fotografii.

Opto-Technika

Nasza siedziba jest atrakcyjnie zlokalizowana na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli w Warszawie, na parterze bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z ulicy - witryna. Nasz adres: ul. Wolska 69. Sprzęt do naprawy lub konserwacji można pozostawić u nas osobiście, wysyłkowo lub za pomocą naszych partnerów handlowych rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Opto-Technika

Z naszej strony oferujemy:
- bezpłatny kosztorys przed wykonaniem naprawy
- rzetelną obsługę serwisową zarówno produktów konsumenckich jak i profesjonalnych
- wykorzystanie naszego potencjału oraz doświadczenia serwisowego
- szybką realizację usług

Opto-Technika

Posiadamy zaawansowany system informatyczny dający możliwość aktualnego podglądu statusu zlecenia przez internet. Posiadamy niezbędne do napraw narzędzia serwisowe oraz diagnostyczne.

Opto-Technika

W naszym serwisie nie boimy się żadnej usterki. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce wymieniamy filtry dolnoprzepustowe aby fotografować w podczerwieni. Dzięki wszechstronnym szkoleniom naszych techników posiadamy bardzo szeroką gamę usług, tj.: naprawa aparatów cyfrowych , naprawa obiektywów , naprawa lamp błyskowych , serwis kamer video – jednym słowem cały zakres sprzętu fotograficznego i video. Cały czas pilnujemy aby zachować najwyższy standard zarówno napraw, jak i obsługi klienta.
Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie sugestie które pozwolą nam być jeszcze lepszymi.