Współpraca Z Serwisem Aparatów Cyfrowych

Opto-Technika

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą w zakresie serwisowania sprzętu foto oraz video na zasadach punktu kolektorskiego.

Charakter współpracy polega na pomocy w spedycji uszkodzonego sprzętu foto i video pozostawionego w Państwa firmie do serwisu Opto-Technika, skąd po naprawie zostanie on ponownie przesłany do Państwa.

Mamy nadzieję, że dodatkowa możliwość przyjmowania sprzętu do naprawy podniesie prestiż Państwa firmy umożliwiając wprowadzenie dodatkowej usługi.

Proponujemy również wymianę bannerów reklamowych na stronach www co w znacznym stopniu pozwoli rozreklamować Państwa firmę w szerszym gronie potencjalnych klientów.

Nasz serwis zajmuje się naprawą większości marek sprzętu istniejącego na rynku. Serwisujemy profesjonalne lustrzanki, sprzęt amatorski, aparaty kompaktowe, kamery video, projektory oraz skanery. Naszą kadrę stanowią technicy przeszkoleni oraz wywodzący się z wiodących serwisów producenckich. Dotrzymujemy krótkich terminów realizacji, do większości sprzętu posiadamy dostęp do oryginalnych podzespołów zamiennych. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa firmę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.