Naprawa Aparatów Fotograficznych

Bogata oferta serwisowa

Naprawa aparatow fotograficznych, naprawa obiektywów, naprawa kamer

Naprawą aparatów fotograficznych zajmujemy się od 2003 roku.
W tym czasie przez nasz serwis przewinęły się setki tysięcy urządzeń, od najprostszych aparatów kompaktowych, poprzez zaawansowane kompakty oraz lustrzanki. Zmieniały się trendy, zmieniała moda oraz rozwiązania konstrukcyjne, jednak idea uwieczniania chwil pozostała bez zmian. Pracując przy indywidualnych rozwiązaniach technicznych różnych modeli cały czas się szkoliliśmy, zdobywaliśmy doświadczenie aby naprawa aparatów fotograficznych była wykonanywana idealnie, zgodnie z wytycznymi założonymi przez producentów. W chwili obecnej zdobyta wiedza potęguje, plasując nasz serwis wysoko w czołówce innych serwisów pod względem jakości wykonywanych napraw.

Warto nam zaufać

Pracujemy wielopłaszczyznowo, ponieważ tego wymaga od nas rynek. Równie skutecznie naprawiamy aparaty fotograficzne tradycyjne, jak i zaawansowane cyfrowe lustrzanki. Nie ograniczamy się do wybranych modeli czy firm, serwisujemy całą gamę sprzętu fotograficznego - obiektywy, lampy błyskowe, kamery video. Nie boimy się nowych wyzwań. Masz niestandardowe urządzenie? Spróbujemy Ci pomóc. Każde urządzenie jest traktowane u nas idywidualnie, tak samo jak różne są uszkodzenia. Nie ryzykujesz ukrytych kosztów - u nas kosztorys jest bezpłatny.

Obszerne zaplecze części, specjalistyczny sprzęt pomiarowy oraz przede wszystkim wiedza techników u nas pracujących sprawia, że naprawa aparatów fotograficznych w naszym serwisie jest wykonywana fachowo z zachowaniem światowych standardów.

Bez ryzyka i ukrytych kosztów

Dogodna lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Woli umożliwia łatwe i szybkie dostarczenie sprzętu fotograficznego do naprawy. Bez korków i niepotrzebnego stresu. Szanując Twój czas pracujemy od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Sam zdecyduj, kiedy możesz i chcesz nas odwiedzić. Po umówieniu telefonicznym możliwa jest naprawa nawet tego samego dnia (pod warunkiem obecności ewentualnych wymaganych podzespołów zamiennych). Jeżeli nie jesteś z Warszawy, przyślij swój aparat fotograficzny, kamerę video lub obiektyw do nas za darmo - zamawiając bezpłatnego kuriera. Wychodzimy na przeciw Tobie, maksymalnie ułatwiając kontakt aby być Twoim serwisem. Wyślij swój aparat fotograficzny do nas i ciesz się ponownie chwilami, które chcesz zatrzymać dla Siebie. Tylko u nas, zlecenie naprawy aparatów fotograficznych nigdy nie było tak proste.